(Видео) „После полноќ“ – Лозано има нова песна

После подолго време поп-ѕвездата Влатко Лозановски – Лозано ја обави својата најнова песна „После полноќ“. “Презадоволен сум тоа како звучи песната, а се разбира и од тоа како изгледа видеоспотот. Сега останува само публиката да си го каже своето, јас сум сигурен дека ќе им се допадне“ – изјави накусо Лозано. Продуценти се Лазар и Ена … Continue reading (Видео) „После полноќ“ – Лозано има нова песна

Текстот (Видео) „После полноќ“ – Лозано има нова песна е превземен од Reporter.mk.