(Видео) Познатата актерка не можеше да стане од кревет бидејќи фустанот и беше претесен, снимката е хит

Ен Хетавеј стана хит на социјалните мрежи откако објави видео на кое се гледаат тешкотиите со кои се соочувала поради премногу тесниот фустан. Актерката на …

(Видео) Познатата актерка не можеше да стане од кревет бидејќи фустанот и беше претесен, снимката е хит Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Познатата актерка не можеше да стане од кревет бидејќи фустанот и беше претесен, снимката е хит е превземен од Reporter.mk.