(Видео) Ријалити ѕвездата за тешката дијагноза: Докторот рече дека мора да ми ги отстранат јајниците

Крис Џенер, ријалити ѕвездата и „глава“ на кланот Кардашијан-Џенер, откри дека лекарите и дијагностицирале тумор. Во трејлерот за петтата сезона на Кардашијан беше прикажано нејзиното …

(Видео) Ријалити ѕвездата за тешката дијагноза: Докторот рече дека мора да ми ги отстранат јајниците Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Ријалити ѕвездата за тешката дијагноза: Докторот рече дека мора да ми ги отстранат јајниците е превземен од Reporter.mk.