(Видео) Секси Бразилец ја заведе Анастасија Ражнатовиќ

Шест месеци откако најавои дека ја снимила првата песна „Совршен пар“, Анастасија Ражнатовиќ денес го промовира спотот. Видеото за неполн час има преку 18.000 прегледи. „Песната е вистински летен хит“, „Како за мене да е пишувана“, „Анастасија ќе ја надмине Цеца“ се само дел од коментарите под видеото на Јутјуб. Анастасија, пак, ја опишуваат како „жешка мамасита“ и „секси дива“.

Првата песна на Анастасија ја направи македонскиот композитор Дарко Димитров, а текстот го напиша самата Анастасија. Во видеото се појавува бразилскиот манекен Педро Солц. Видеото е снимено на неколку локации во Белград.