(Видео) Сестрата на Мараја Кери шокираше со објава на социјалните мрежи: „Живеам без заби, бидејќи немам пари“

Пејачката Мараја Кери веќе некое време не е во добри односи со нејзината постара сестра Алисон Кери. Алисон има 61 година и сега се огласи …

(Видео) Сестрата на Мараја Кери шокираше со објава на социјалните мрежи: „Живеам без заби, бидејќи немам пари“ Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Сестрата на Мараја Кери шокираше со објава на социјалните мрежи: „Живеам без заби, бидејќи немам пари“ е превземен од Reporter.mk.