(Видео) Скопјанката Дина промовираше секси спот

Младата и атрактивна поп-пејачка Дина Шабани го промовираше својот нов видеоспот за песната „ Мамасита“ . Видеото на Дина, која е од Скопје, има 150 илјади посети за 24 часа.

Во спотот покрај пејачката се појавуваат повеќе девојки, па освен сексапил во спотот има и провокативен танц. Ова е третиот видеоспот на Дина Шабани.

Гледајте го видеото:

Текстот (Видео) Скопјанката Дина промовираше секси спот е превземен од Reporter.mk.