(Видео) Телохранител му ја бришеше столицата на Ким пред средбата со Путин

Севернокорејскиот и руски претседател Ким Џонг Ун и Владимир Путин се сретнаа во средата на космодромот Восточни на рускиот Далечен Исток. На социјалните мрежи се …

(Видео) Телохранител му ја бришеше столицата на Ким пред средбата со Путин Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Телохранител му ја бришеше столицата на Ким пред средбата со Путин е превземен од Reporter.mk.