(Видео) Викторија и Дејвид Бекам снимија документарна серија

Една од најпознатите двојки од јавната сцена – Викторија и Дејвид Бекам работат на документарната серија „Бекамови“ на Нетфликс, што ќе понуди познати и непознати …

(Видео) Викторија и Дејвид Бекам снимија документарна серија Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Викторија и Дејвид Бекам снимија документарна серија е превземен од Reporter.mk.