(Видео) Водителка откри каква е Џеј Ло кога ќе се изгаснат камерите: „За ова ќе имам проблем“

Поранешната водителка на The View Меган Мекејн тврди дека Џенифер Лопез била многу непријатна кога гостувала во емисијата. За време на една епизода од подкастот …

(Видео) Водителка откри каква е Џеј Ло кога ќе се изгаснат камерите: „За ова ќе имам проблем“ Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Водителка откри каква е Џеј Ло кога ќе се изгаснат камерите: „За ова ќе имам проблем“ е превземен од Reporter.mk.