(Видео) Живо прасе за подарок, роденденско изненадување за глумицата Сања Арсовска

Актрката Сања Арсовска вчера славеше роденден. Таа наполни 33 години и објави на социјалните мрежи. Но, најголемото внимание го привлече откако го објави видеото со роденденскиот подарок. Живо прасе во кутија кое ѝ го донесоа во нејзиниот дом. Таа не криеше дека е и збунета и воодушевена.

„Леле ама е убава. Е, убава е…“, се слуша во видеото. Таа напиша дека ова ѝ најдобриот подарок до сега, а невозможно беше да не се заблежат и коментарите на нејзинте блиски, кои ѝ напишаа „Конечно, стигна“.

Видеото е на следниот линк:

 

 

Текстот (Видео) Живо прасе за подарок, роденденско изненадување за глумицата Сања Арсовска е превземен од Reporter.mk.