Висар Вишка: Прв роденден на мојата принцеза

Актерот Висар Вишка и неговата партнерка го прославија првиот роденден на ќерката Хана. Забавата беше со пријателите и најблиските на отворено со торта на два ката и многу, многу забава. Хана Вишка, е второ дете …

Висар Вишка: Прв роденден на мојата принцеза Прочитај повеќе »

Текстот Висар Вишка: Прв роденден на мојата принцеза е превземен од Reporter.mk.