Вучиќ ги скара Карлеуша и Бјелогрлиќ

Актерот Драган Бјелогрлиќ им се придружи на колегите кои со денови водат медиумска војна против Јелена Карлеуша. Тој ја осуди изјавата на пејачката во „Хит …

Вучиќ ги скара Карлеуша и Бјелогрлиќ Прочитај повеќе »

Текстот Вучиќ ги скара Карлеуша и Бјелогрлиќ е превземен од Reporter.mk.