Жива е исчезната пејачка на хрватската групата Е.Т. ѝ се јавила на пријателката

По веста дека се трага по пејачката Катарина Раутек Омажиќ, од групата Е.Т, нејзината пријателка Хана Табаковиќ откри дека пејачката е жива и здрава. Водителката …

Жива е исчезната пејачка на хрватската групата Е.Т. ѝ се јавила на пријателката Прочитај повеќе »

Текстот Жива е исчезната пејачка на хрватската групата Е.Т. ѝ се јавила на пријателката е превземен од Reporter.mk.