Жизел Бундхен во врска со инструктор за џиу-џицу: манекенката повторно ужива во љубовта по разводот со Том Брејди

Манекенката Жизел Бундхен и официјално е во нова врска по разводот со Том Брејди. Модната ѕвезда ја освои долгогодишен пријател со кој често ја гледаа …

Жизел Бундхен во врска со инструктор за џиу-џицу: манекенката повторно ужива во љубовта по разводот со Том Брејди Прочитај повеќе »

Текстот Жизел Бундхен во врска со инструктор за џиу-џицу: манекенката повторно ужива во љубовта по разводот со Том Брејди е превземен од Reporter.mk.