Американец обожава да носи сукњи и штикли, а инспирација му е Меган Маркл

Марк Брајан од Тексас, САД, кој живее и работи во Германија со своето семејство, јавноста го запозна по неговиот несекојдневен начин на облекување. Тој стана интернет сензација откако неговите фотографии се појавија на социјалните мрежи. Модните комбинации кои ги носи се уникатни, многу смели и интересни. Иако неговиот изглед е малку чуден, според општо прифатените стандарди. … Continue reading Американец обожава да носи сукњи и штикли, а инспирација му е Меган Маркл

Текстот Американец обожава да носи сукњи и штикли, а инспирација му е Меган Маркл е превземен од Reporter.mk.