Дневен хороскоп за 28 ноември: Многу пари и љубов за Лавот

ОВЕН Ве очекува солидна состојба што се однесува на деловен план. Работата ви оди во стабилен правец и сѐ е во најдобар ред. Иако партнерот го тврди спротивното, неговото однесување за вас е сомнително и сметате дека постои уште некој. Внимавајте на здравјето. Склони сте кон воспаленија. БИК Денес е поволен ден ако сте планирале … Continue reading Дневен хороскоп за 28 ноември: Многу пари и љубов за Лавот

Текстот Дневен хороскоп за 28 ноември: Многу пари и љубов за Лавот е превземен од Reporter.mk.