Евра ги среди овците што го нервираа Роналдо: Тука сум брату, сега ќе се наспиеш

Патрис Евра има легендарен Инстаграм профил, на кој реалноста се граничи со нереалноста, па така што не чуди последниот пост на кој со овци на брод се шегува дека му помогнал на Кристијано Роналдо. Откако британскиот таблоид „Сан“ откри дека Роналдо ја сменил куќата во која се пресели по трансферот во Манчестер јунајтед поради тоа … Continue reading Евра ги среди овците што го нервираа Роналдо: Тука сум брату, сега ќе се наспиеш

Текстот Евра ги среди овците што го нервираа Роналдо: Тука сум брату, сега ќе се наспиеш е превземен од Reporter.mk.