(Фото) Ова им е последна фотографија пред развод, Ивана Кнол ги возбуди катарските шеици

Познатата хрватска инфлуенсерка Ивана Кнол, која веќе неколку дена е главна тема на Светското првенство во Катар, повторно стана хит. Овој пат фановите ги насмеа со фотографија од трибините, на која се и неколку шеици. Додека се симнуваше по скали, тие го извадија мобилните да ја фотографираат. Не им требаше многу на „твитерџиите“ па одма … Continue reading (Фото) Ова им е последна фотографија пред развод, Ивана Кнол ги возбуди катарските шеици

Текстот (Фото) Ова им е последна фотографија пред развод, Ивана Кнол ги возбуди катарските шеици е превземен од Reporter.mk.