(Фото) Синот на кошаркарската легенда Меџик Џонсон шета облечен како жена

Синот на прославениот американски кошаркар Меџик Џонсон, кој што ова лето уживаше на одмор во Хрватска, 28-годишниот Еј Џонсон, бил снимен во едно од своите „контроверзни“ изданија, додека шета по улиците на Њујорк.Тој овие денови прошетал во кратко здолниште и бела топ маица, со голо торзо торзо, очила за сонце и дизајнерска чанта. Ова не е … Continue reading (Фото) Синот на кошаркарската легенда Меџик Џонсон шета облечен како жена

Текстот (Фото) Синот на кошаркарската легенда Меџик Џонсон шета облечен како жена е превземен од Reporter.mk.