(Фото) Тифани Трамп цела недела славела роденден во Мајами

Ќерката на Доналд Трамп, Тифани Трамп, неделав го прослави нејзиниот 27. роденден во Мајами. Таа неколку дена во различни ресторани со нејзиното момче и пријатели славеле и се забавувале. Во понеделникот прво била видена со дечко ѝ Мајкл Булос во ресторан. Сопственикот на ресторанот и подарил огромна торта на неколку ката, украсена со нејзини фотографии … Continue reading (Фото) Тифани Трамп цела недела славела роденден во Мајами

Текстот (Фото) Тифани Трамп цела недела славела роденден во Мајами е превземен од Reporter.mk.