(Фото) Украинска старлета по гол газ се соблече во авион

Украинската старлета Алена Омовиќ се прослави со нејзините голи фотографии на „Инстаграм“. Има милиони фоанови и главно на сликите е без шминка и филтери но со минијатурни бикини и прекратни фустани. Има слики во коли, на плажа, покрај базен, а сега се соблече и за време на лет во авион. Таа се соблече додека авионот … Continue reading (Фото) Украинска старлета по гол газ се соблече во авион

Текстот (Фото) Украинска старлета по гол газ се соблече во авион е превземен од Reporter.mk.