(Галерија) Моден хит оваа пролет: цветни сукњи

Вистински моден хит оваа пролет се сукњите со цветен принт. Кратки или до глуждови, одлично се комбинираат со платнени патики, сандали и високи потпетици. Можете да ги носите со еднобојна маичка или кошула и впечатливи асесоари.

Текстот (Галерија) Моден хит оваа пролет: цветни сукњи е превземен од Reporter.mk.