Хороскоп за 21 ноември: Бракот во криза кај Рибите, пари за Скорпијата, нова љубов за Водолијата

Овен Денес ќе се занимавате со интуитивни содржини, што ќе ги внесувате во љубовниот живот. Сите што работат во сенка, денес ќе добијат добар поттик. Другите ќе се занимаваат со суптилни вибрации на работа. Вашата љубовна идила продолжува на општа радост и среќа. Останете доследни на себеси. Бик Имате тешкотии во завршувањето на своите обврски. … Continue reading Хороскоп за 21 ноември: Бракот во криза кај Рибите, пари за Скорпијата, нова љубов за Водолијата

Текстот Хороскоп за 21 ноември: Бракот во криза кај Рибите, пари за Скорпијата, нова љубов за Водолијата е превземен од Reporter.mk.