И покрај лошите критики, пристигнува втората сезона на „And just like that“

Иако „And just like that”, продолжението на култната серија „Сексот и градот“ доживеа бројни негативни коментари, сепак HBO Max потврди дека ќе има и втора сезона. Повторно во фокусот ќе се најдат главните актерки Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис. Лошите критики започнаа од првата епизода па сè до последната која се емитуваше во февруари годинава. … Continue reading И покрај лошите критики, пристигнува втората сезона на „And just like that“

Текстот И покрај лошите критики, пристигнува втората сезона на „And just like that“ е превземен од Reporter.mk.