Ќерката на Том Круз се вози со градски автобус, додека нејзиниот татко лета со приватен хеликоптер

Ќерката на  славниот холивудски актер Том Круз (58) и актерката Никол Кидман (53), Изабела Џејн Круз, е фотографирана на автобуска станица додека чека градски превоз. Бела, како што е скратено ја викаат, води мирен живот, за разлика од остатокот од нејзиното семејство. Неодамна ја забележале како чека превоз на автобуска станица во опуштено издание, додека … Continue reading Ќерката на Том Круз се вози со градски автобус, додека нејзиниот татко лета со приватен хеликоптер

Текстот Ќерката на Том Круз се вози со градски автобус, додека нејзиниот татко лета со приватен хеликоптер е превземен од Reporter.mk.