Куче фатено зад волан, сопственикот казнет

Полицијата во Словачка казни маж поради снимка на којашто се гледа како неговото куче седи зад воланот во  автомобил „Шкода“. На снимката од улична камера …

Куче фатено зад волан, сопственикот казнет Прочитај повеќе »

Текстот Куче фатено зад волан, сопственикот казнет е превземен од Reporter.mk.