Неделен хороскоп од 22 до 28 февруари: Овенот ќе напредува на работа, многу љубов за јарецот

ОВЕН Се соочувате со кулминација кога станува збор за работата, доаѓаат покани од сите страни и ќе сакате да обрнете доволно внимание на сите. Ако сте во врска или сте во брак, односот со вашиот партнер се подобрува. Уморни сте од расправија и уживате во вниманието на саканата личност. Во областа на здравјето, постои несоница, … Continue reading Неделен хороскоп од 22 до 28 февруари: Овенот ќе напредува на работа, многу љубов за јарецот

Текстот Неделен хороскоп од 22 до 28 февруари: Овенот ќе напредува на работа, многу љубов за јарецот е превземен од Reporter.mk.