Поранешна порно глумица пронајдена мртва

Поранешната порно глумица Зои Паркер, која беше номинирана за актерка со најдобра секс сцена во 2017 година, е пронајдена мртва. Таа неодамна ја напушти порно индустријата, а според „Дејли стар“, причината за смртта засега не е позната. „Зои се врати дома во Тексас за да биде со своето семејството и да започне нов живот. Неодамна … Continue reading Поранешна порно глумица пронајдена мртва

Текстот Поранешна порно глумица пронајдена мртва е превземен од Reporter.mk.