Познат диџеј се утепал од пиење и јадење па сега плаче по Инстаграм за сметката од 200.000 фунти

Поранешниот радиот диџеј на Би-би-си, Чарли Слот се изненадил кога во еден од најексклузивните ресторани во Дубаи добил сметка од 200.000 фунти. Слот на својот профил на Инстаграм ја објавил сметката која вклучува 53 шишиња шампањско, шише вотка, две шишиња текила, шише коњак и разни јапонски јадења. Фактурата е издадена во локална валута (дирхам ОАЕ), … Continue reading Познат диџеј се утепал од пиење и јадење па сега плаче по Инстаграм за сметката од 200.000 фунти

Текстот Познат диџеј се утепал од пиење и јадење па сега плаче по Инстаграм за сметката од 200.000 фунти е превземен од Reporter.mk.