Собарки им ги изеле чоколадите на гостите, па завршиле во болница на Миконос

Пет собарки на грчкиот остров Миконос биле хоспитализирани откако јаделе чоколади и слатки кои останале во фрижидерите по заминувањето на гостите. Слатките најверојатно биле со супстанци кои предизвикуваат халуцинации, пишуваат грчките медиуми. Миконос е остров познат по лудите забави на кои се користи и дрога. Во изнајмените вили, гостите оставаат се и сешто по нивното … Continue reading Собарки им ги изеле чоколадите на гостите, па завршиле во болница на Миконос

Текстот Собарки им ги изеле чоколадите на гостите, па завршиле во болница на Миконос е превземен од Reporter.mk.