Виц на денот: Расправија во бракот

Виц на денот: Се расправа жена со сопругот и во момент на нервоза вреска: – Боже, земи ме! Мажот: -Па не е тој будала како …

Виц на денот: Расправија во бракот Прочитај повеќе »

Текстот Виц на денот: Расправија во бракот е превземен од Reporter.mk.