(Видео) Девојка прикажа како изгледа нејзиниот живот на Алјаска на минус 31 степен

Лорен Херст сподели видео од нејзиниот живот во кабина на Алјаска, каде температурите се спуштаат до -31 Целзиусов степен. Таа на корисниците на „Тик-ток“ им …

(Видео) Девојка прикажа како изгледа нејзиниот живот на Алјаска на минус 31 степен Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Девојка прикажа како изгледа нејзиниот живот на Алјаска на минус 31 степен е превземен од Reporter.mk.