(Видео) Доналд Трамп заврши на чорапи

Чорапи со ликот на американскиот претседател, Доналд Трамп, се хит во Кина и Америка. На чорапите, освен што го има ликот на Трамп, залепена е и „коса“ на која може да ѝ се направи и фризура, оти во пакет со чорапите оди и мал пластичен чешел.

😁 so fresh

Gepostet von Dre Roth am Samstag, 15. September 2018

 

Текстот (Видео) Доналд Трамп заврши на чорапи е превземен од Reporter.mk.