(Видео) Дончиќ со финтата на Џордан го прати тренерот по бурек

По разочарувачката сезона плеј-оф, Далас маверикс се подготвува за многу поголеми дострели во новата, секако, предводен од Лука Дончиќ, кој, очигледно, е расположен за игра. …

(Видео) Дончиќ со финтата на Џордан го прати тренерот по бурек Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Дончиќ со финтата на Џордан го прати тренерот по бурек е превземен од Reporter.mk.