(Видео) Еротска драма од 2015 година е хит на „Нетфликс“ поради експлицитната воведна сцена

Еротската љубовна драма на контроверзниот режисер Гаспард Ное се појавила во САД и се нашла на листата на топ 10 најгледани филмови, иако филмот беше промовиран во 2015. година. Во последниве неколку денови, на социјалната мрежа Тик-ток се појави и нов тренд, па корисниците на таа социјална мрежа ги снимаат своите реакции на воведната сцена … Continue reading (Видео) Еротска драма од 2015 година е хит на „Нетфликс“ поради експлицитната воведна сцена

Текстот (Видео) Еротска драма од 2015 година е хит на „Нетфликс“ поради експлицитната воведна сцена е превземен од Reporter.mk.