(Видео) Кревање тегови наместо прво танго: младенците се запознале во теретана

Видео од свадба стана вирално на социјалните мрежи бидејќи младенците одлучиле да си ги тестираат силите наместо да го заиграат првиот танц. Двајцата се запознале …

(Видео) Кревање тегови наместо прво танго: младенците се запознале во теретана Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Кревање тегови наместо прво танго: младенците се запознале во теретана е превземен од Reporter.mk.