(Видео) Луда жена бричи нозе во базен додека децата пливаат

Бизарниот момент на жена која седи на работ на базенот и ги бричи нозете додека децата пливаат внатре беше забележан од камерите, а веста ја пренесе „Дејли меил“
Снимката е направена во хотел во Флорида, додека жената се бричи на работ на базенот, а потоа бричот го спушта и го мие во базенот. Ова предизвика негативни коментари и згрозување кај оние кои го гледале видеото.