(Видео) Мајка го заштитила синот при пад на авион во Колумбија

Само едно бебе преживеало во пад на мал авион во Колумбија, пренесуваат светските медиуми. Во несреќата загинале тројца луѓе, меѓу кои и мајката на бебето кое го држела во раце. Таа го заштитила со своето тело, изјавиле луѓето од спасувачкиот тим. Во несреќата настрадале брачната двојка доктор Фабио Грандас Рамирез, адвокатката Мајрели Дијаз Рохас и … Continue reading (Видео) Мајка го заштитила синот при пад на авион во Колумбија

Текстот (Видео) Мајка го заштитила синот при пад на авион во Колумбија е превземен од Reporter.mk.