(Видео) Маж среде бел ден проба да киднапира четиригодишно девојче

На социјалните мрежи деновиве се споделува видео од Јужноамериканската Република на кое маж среде бел ден пробува да киднапира четиригодишно девојче што седи со својата мајка. Тој е фатен и уапсен. Иако полицијата не открива детали, се верува дека киднапирањето го испланирал таткото на девојчето и дека го најмил човекот да ја грабне неговата ќерка … Continue reading (Видео) Маж среде бел ден проба да киднапира четиригодишно девојче

Текстот (Видео) Маж среде бел ден проба да киднапира четиригодишно девојче е превземен од Reporter.mk.