(Видео) Милионер ја посрамоти свршеницата среде веридба кога им откри на гостите дека знае за љубовникот

Милионерот Масимо Сегре (64) ја посрамотил девојка му Кристина Сајманди за време на веридбата во неовата вила во Торино во Италија, кога на гостите им …

(Видео) Милионер ја посрамоти свршеницата среде веридба кога им откри на гостите дека знае за љубовникот Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Милионер ја посрамоти свршеницата среде веридба кога им откри на гостите дека знае за љубовникот е превземен од Reporter.mk.