(Видео) На Тајланд во автомобил го возела миленикот лав, уапсена сопственичката

Полицијата во Тајланд уапсила жена чиј миленик лав бил снимен додека се вози низ градот Патаја. Снимката од младенче лав како гледа минувачи од задниот …

(Видео) На Тајланд во автомобил го возела миленикот лав, уапсена сопственичката Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) На Тајланд во автомобил го возела миленикот лав, уапсена сопственичката е превземен од Reporter.mk.