(Видео) Роналдо извади мастика од шорцот на мечот со Гана

Камерите го снимија капитенот на Португалија, Кристијано Роналдо како извади мастика од шорцот на мечот со Гана. Многумина се згрозија од ваквиот потег, но други пак мислат дека има некаков внатрешен џеб во долниот дел од опремата и дека таму става работи кои му даваат доволно енергија за до крајот на натпреварот. За потсетување, Португалија … Continue reading (Видео) Роналдо извади мастика од шорцот на мечот со Гана

Текстот (Видео) Роналдо извади мастика од шорцот на мечот со Гана е превземен од Reporter.mk.