(Видео) Случаен минувач сними маж и жена додека имаа секс во парк

Случаен минувач сними маж и жена кои имаа секс во парк во Земун. Акцијата се случи покрај паркот за деца каде имаше многу љуљашки и клацкалици, а двојката занесени не го забележаа човекот кој тајно ги сними. „На прв момент изгледа како да прави склекови“, се шегуваат на „Твитер“. Zemunski park! pic.twitter.com/HX0kImzoNY — Pluton (@Pluton45873221) … Continue reading (Видео) Случаен минувач сними маж и жена додека имаа секс во парк

Текстот (Видео) Случаен минувач сними маж и жена додека имаа секс во парк е превземен од Reporter.mk.