(Видео) Сопругата Антонела се збуни па место Меси го прегрна неговиот соиграч Жорди Алба

Сопругата на Лионел Меси, Антонела Рокузо, на последниот натпревар на Интер Мајами, излезе на теренот, но се збуни, па место сопругот по грешка го прегрна …

(Видео) Сопругата Антонела се збуни па место Меси го прегрна неговиот соиграч Жорди Алба Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Сопругата Антонела се збуни па место Меси го прегрна неговиот соиграч Жорди Алба е превземен од Reporter.mk.