(Видео) Верверичка се појави на теренот додека се играше тенис на УС Опен

Верверичка се појави на теренот на УС Опен за време на мечот во двојки меѓу Звонарева и Зигемунд со Монтгомери и Енгоне. По краткото шоу …

(Видео) Верверичка се појави на теренот додека се играше тенис на УС Опен Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Верверичка се појави на теренот додека се играше тенис на УС Опен е превземен од Reporter.mk.