(Видео) Жени се степаа во тоалет која прва да оди на мочање

Социјалните мрежи се преплавени со снимка од тепачката која се случила за време на концертот на Морган Волен во Питсбург, САД. Како што објави Times …

(Видео) Жени се степаа во тоалет која прва да оди на мочање Прочитај повеќе »

Текстот (Видео) Жени се степаа во тоалет која прва да оди на мочање е превземен од Reporter.mk.